International Tax Center Leiden
Leiden University
 Zoeken
 

Summer Course
201
2


Early bird discount
when applying before
1 April 2012

9 -20 July 2012


 

 

 
Doelgroep
De postdoctorale opleiding beweegt zich op een hoog kennis- en toepassingsniveau. Het programma is toegankelijk voor fiscaal juristen en fiscaal economen met een voltooide academische opleiding, die ten minste 3 jaar relevante werkervaring bezitten.

Het onderwijs is kleinschalig. De jaargroepen omvatten 10 à 15 deelnemers. Het maximum aantal deelnemers per module is gesteld op 25.

Voor degenen die niet het gehele programma willen volgen, bestaat de mogelijkheid in te schrijven voor afzonderlijke modulen. Hier gelden dezelfde toelatingseisen als bij het volgen van de gehele opleiding. Bij succesvolle afronding van een afzonderlijk gevolgde module wordt een certificaat uitgereikt.
‘De docenten zijn veelal "toppers" in hun vakgebied, waardoor de stof goed kan worden doorgrond. Voorts werkt het stimulerend om met adviseurs uit verschillende disciplines bij elkaar te zitten. De aanpak om tot oplossingen van problemen te komen verschilt hierdoor ook.’

Jimmie van der Zwaan, Van Mens en Wisselink